- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Amortizatorius
Amortizatorius
| Prekės kodas | 22-196682 |
| Gamintojų leidimas | BILSTEIN |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 22-196682 |
| Gamintojų leidimas | BILSTEIN |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Amortizatoriaus tipas | Dujų slėgis |
| Amortizatoriaus dizainas | Pakabos statramstis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Apatinė plokštė |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Viršutinis kaištis |
| Ilgis [mm] | 751mm |
| Spyruoklės tipas | Transporto priemonėms su spyruokline pakaba |
| Ilgis 1 [mm] | 495mm |
| Ilgis 2 [mm] | 662mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 28mm |
| Amortizatoriaus sistema | Dvigubas vamzdelis |
| Prekės kodas | 22-196682 |
| Gamintojų leidimas | BILSTEIN |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Amortizatoriaus tipas | Dujų slėgis |
| Amortizatoriaus dizainas | Pakabos statramstis |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Apatinė plokštė |
| Amortizatoriaus montavimo tipas | Viršutinis kaištis |
| Ilgis [mm] | 751mm |
| Spyruoklės tipas | Transporto priemonėms su spyruokline pakaba |
| Ilgis 1 [mm] | 495mm |
| Ilgis 2 [mm] | 662mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 28mm |
| Amortizatoriaus sistema | Dvigubas vamzdelis |