- Prekių katalogas
- Tepimas
- Alyvos filtras
Alyvos filtras
| Prekės kodas | 586664 |
| Gamintojų leidimas | VALEO |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 586664 |
| Gamintojų leidimas | VALEO |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Aukštis [mm] | 134mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 53mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 16mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su sandarikliu |
| Svoris [kg] | 0,082kg |
| Prekės kodas | 586664 |
| Gamintojų leidimas | VALEO |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Aukštis [mm] | 134mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 53mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 16mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su sandarikliu |
| Svoris [kg] | 0,082kg |