- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 100 610 0018/HD |
| Gamintojų leidimas | MEYLE |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 100 610 0018/HD |
| Gamintojų leidimas | MEYLE |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Aukštis [mm] | 80mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 75mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be laikiklio |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Prekės kodas | 100 610 0018/HD |
| Gamintojų leidimas | MEYLE |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Aukštis [mm] | 80mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 75mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be laikiklio |
| Būtinas kiekis | 2 |