- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 500WW10 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 500WW10 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Stabdžių tipas | Stabdžių diskas/trinkelės |
| Ilgis [mm] | 148,5mm |
| Aukštis [mm] | 62mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| Patikros žymė | ECE R90 APPROVED |
| WVA numeris | 24510 |
| WVA numeris | 24511 |
| WVA numeris | 24512 |
| OE numeriui | 20789468 |
| Stabdžių sistema | MANDO |
| Prekės kodas | 500WW10 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Stabdžių tipas | Stabdžių diskas/trinkelės |
| Ilgis [mm] | 148,5mm |
| Aukštis [mm] | 62mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| Patikros žymė | ECE R90 APPROVED |
| WVA numeris | 24510 |
| WVA numeris | 24511 |
| WVA numeris | 24512 |
| OE numeriui | 20789468 |
| Stabdžių sistema | MANDO |