- Prekių katalogas
- Tepimas
- Alyvos filtras
Alyvos filtras
| Prekės kodas | H314W01 |
| Gamintojų leidimas | HENGST FILTER |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | H314W01 |
| Gamintojų leidimas | HENGST FILTER |
| Išorinis skersmuo [mm] | 78mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 31mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 58mm |
| Sriegio dydis | 3/4-16 UNF |
| Aukštis [mm] | 97mm |
| Filtro tipas | Priveržiamas filtras |
| Prekės kodas | H314W01 |
| Gamintojų leidimas | HENGST FILTER |
| Išorinis skersmuo [mm] | 78mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 31mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 58mm |
| Sriegio dydis | 3/4-16 UNF |
| Aukštis [mm] | 97mm |
| Filtro tipas | Priveržiamas filtras |