Spyruoklė
| Prekės kodas | 814711HD |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 814711HD |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Ilgis [mm] | 269,9mm |
| Skersmuo 1 [mm] | 11,9mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 19,1mm |
| Parametras | MB |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė su nepastovaus diametro viela |
| Išorinis skersmuo [mm] | 168,1mm |
| Svoris [kg] | 3,74kg |
| Skersmuo 3 [mm] | 11,94mm |
| Prekės kodas | 814711HD |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Ilgis [mm] | 269,9mm |
| Skersmuo 1 [mm] | 11,9mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 19,1mm |
| Parametras | MB |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė su nepastovaus diametro viela |
| Išorinis skersmuo [mm] | 168,1mm |
| Svoris [kg] | 3,74kg |
| Skersmuo 3 [mm] | 11,94mm |