Spyruoklė
| Prekės kodas | 813603 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 813603 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Ilgis [mm] | 345mm |
| Skersmuo 1 [mm] | 8,5mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 13,5mm |
| Parametras | MB |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė su nepastovaus diametro viela |
| Išorinis skersmuo [mm] | 146mm |
| Prekės kodas | 813603 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Ilgis [mm] | 345mm |
| Skersmuo 1 [mm] | 8,5mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 13,5mm |
| Parametras | MB |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė su nepastovaus diametro viela |
| Išorinis skersmuo [mm] | 146mm |