Spyruoklė
| Prekės kodas | 804802 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 804802 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Ilgis [mm] | 379mm |
| Parametras | E |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 161mm |
| Storis 1 [mm] | 12,3mm |
| Prekės kodas | 804802 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Ilgis [mm] | 379mm |
| Parametras | E |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 161mm |
| Storis 1 [mm] | 12,3mm |