- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 323935 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 323935 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Gamintojo apribojimas | SUMITOMO |
| Storis [mm] | 15,2mm |
| Ilgis [mm] | 116,2mm |
| Aukštis [mm] | 44mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Plotis [mm] | 116,2mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | 323935 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Gamintojo apribojimas | SUMITOMO |
| Storis [mm] | 15,2mm |
| Ilgis [mm] | 116,2mm |
| Aukštis [mm] | 44mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Plotis [mm] | 116,2mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |