- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 323740 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 323740 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Gamintojo apribojimas | BOSCH |
| Storis [mm] | 19mm |
| Ilgis [mm] | 137mm |
| Aukštis [mm] | 57,3mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stabdžių apkabos varžtais |
| Plotis [mm] | 137mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 323740 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Gamintojo apribojimas | BOSCH |
| Storis [mm] | 19mm |
| Ilgis [mm] | 137mm |
| Aukštis [mm] | 57,3mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stabdžių apkabos varžtais |
| Plotis [mm] | 137mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |