- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 323626 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 323626 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Gamintojo apribojimas | TRW |
| Storis [mm] | 18mm |
| Ilgis [mm] | 145mm |
| Aukštis [mm] | 62,5mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Prekės kodas | 323626 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Gamintojo apribojimas | TRW |
| Storis [mm] | 18mm |
| Ilgis [mm] | 145mm |
| Aukštis [mm] | 62,5mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |