- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 323619 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 323619 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Gamintojo apribojimas | BOSCH |
| Storis [mm] | 16,5mm |
| Ilgis [mm] | 104,9mm |
| Aukštis [mm] | 42,7mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stabdžių apkabos varžtais |
| Plotis [mm] | 104,9mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | 323619 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Gamintojo apribojimas | BOSCH |
| Storis [mm] | 16,5mm |
| Ilgis [mm] | 104,9mm |
| Aukštis [mm] | 42,7mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stabdžių apkabos varžtais |
| Plotis [mm] | 104,9mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |