- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 323034 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 323034 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Gamintojo apribojimas | ATE |
| Storis [mm] | 18mm |
| Aukštis 1 [mm] | 68,5mm |
| Aukštis 2 [mm] | 63,2mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Ilgis 1 [mm] | 156,5mm |
| Ilgis 2 [mm] | 155,2mm |
| Plotis [mm] | 156,5mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 323034 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Gamintojo apribojimas | ATE |
| Storis [mm] | 18mm |
| Aukštis 1 [mm] | 68,5mm |
| Aukštis 2 [mm] | 63,2mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Ilgis 1 [mm] | 156,5mm |
| Ilgis 2 [mm] | 155,2mm |
| Plotis [mm] | 156,5mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |