- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 112606 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 112606 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Plotis [mm] | 69mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 84mm |
| Jungės skersmuo [mm] | 147,8mm |
| 1 plotis [mm] | 120,5mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Prekės kodas | 112606 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Plotis [mm] | 69mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 84mm |
| Jungės skersmuo [mm] | 147,8mm |
| 1 plotis [mm] | 120,5mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |