- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Stūmoklio žiedų komplektas
Stūmoklio žiedų komplektas
| Prekės kodas | 0814520600 |
| Gamintojų leidimas | GOETZE ENGINE |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 0814520600 |
| Gamintojų leidimas | GOETZE ENGINE |
| Padidintas [mm] | 0,4mm |
| Cilindro anga [mm] | 83,4mm |
| Komponento numeris | 1.2mm 023 NT ST |
| Komponento numeris | 1.2mm 023 P GOE13 |
| Komponento numeris | 2.0mm 231 NT GOE13 |
| Prekės kodas | 0814520600 |
| Gamintojų leidimas | GOETZE ENGINE |
| Padidintas [mm] | 0,4mm |
| Cilindro anga [mm] | 83,4mm |
| Komponento numeris | 1.2mm 023 NT ST |
| Komponento numeris | 1.2mm 023 P GOE13 |
| Komponento numeris | 2.0mm 231 NT GOE13 |