- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 100 610 0027/HD |
| Gamintojų leidimas | MEYLE |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 100 610 0027/HD |
| Gamintojų leidimas | MEYLE |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Aukštis [mm] | 50mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 63mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be laikiklio |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Prekės kodas | 100 610 0027/HD |
| Gamintojų leidimas | MEYLE |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Aukštis [mm] | 50mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 63mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be laikiklio |
| Būtinas kiekis | 2 |