- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Filtras, salono oras
Filtras, salono oras
| Prekės kodas | CU27452 |
| Gamintojų leidimas | MANN-FILTER |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | CU27452 |
| Gamintojų leidimas | MANN-FILTER |
| Filtro tipas | Dalelių filtras |
| Didelio efektyvumo versija su aktyvuota anglimi (prekės Nr.) | FP 2745-2 |
| ES bendrasis gaminių saugos reglamentas (GPSR) | Reikalingos IEC 60417-6183 mechanikos žinios |
| Montavimo vieta | Už daiktadėžės |
| Kiekio vienetas | Komplektas |
| Imontavimo laikas [min] | 20min |
| Ilgis [mm] | 265mm |
| Plotis [mm] | 124mm |
| Aukštis [mm] | 40mm |
| SVHC | SVHC nėra! |
| Prekės kodas | CU27452 |
| Gamintojų leidimas | MANN-FILTER |
| Filtro tipas | Dalelių filtras |
| Didelio efektyvumo versija su aktyvuota anglimi (prekės Nr.) | FP 2745-2 |
| ES bendrasis gaminių saugos reglamentas (GPSR) | Reikalingos IEC 60417-6183 mechanikos žinios |
| Montavimo vieta | Už daiktadėžės |
| Kiekio vienetas | Komplektas |
| Imontavimo laikas [min] | 20min |
| Ilgis [mm] | 265mm |
| Plotis [mm] | 124mm |
| Aukštis [mm] | 40mm |
| SVHC | SVHC nėra! |