- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | HO-ES-15513 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | HO-ES-15513 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Sriegio matas 1 | M14X1.5 |
| Sriegio matas 2 | M12X1.25 |
| Skersmuo 1 [mm] | 15mm |
| Forma | Tiesu |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Ilgis 1 [mm] | 60mm |
| Ilgis 2 [mm] | 24mm |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,2cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | HO-ES-15513 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Sriegio matas 1 | M14X1.5 |
| Sriegio matas 2 | M12X1.25 |
| Skersmuo 1 [mm] | 15mm |
| Forma | Tiesu |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Ilgis 1 [mm] | 60mm |
| Ilgis 2 [mm] | 24mm |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,2cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |