- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | MEES0978 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | MEES0978 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Sriegio matas 1 | M16X1.5 |
| Sriegio matas 2 | M14X1.5 |
| Porinis gaminio numeris | ME-ES-0977 |
| Skersmuo 1 [mm] | 15mm |
| Forma | Pakreipta |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Ilgis 1 [mm] | 210,5mm |
| Ilgis 2 [mm] | 18,5mm |
| Pakuotės ilgis [cm] | 34,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6,5cm |
| Prekės kodas | MEES0978 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Sriegio matas 1 | M16X1.5 |
| Sriegio matas 2 | M14X1.5 |
| Porinis gaminio numeris | ME-ES-0977 |
| Skersmuo 1 [mm] | 15mm |
| Forma | Pakreipta |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Ilgis 1 [mm] | 210,5mm |
| Ilgis 2 [mm] | 18,5mm |
| Pakuotės ilgis [cm] | 34,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6,5cm |