- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Šarnyro stabilizatorius
Šarnyro stabilizatorius
| Prekės kodas | TC1128 |
| Gamintojų leidimas | DELPHI |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TC1128 |
| Gamintojų leidimas | DELPHI |
| Medžiaga | Plienas |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Skersmuo 1 [mm] | 13,6mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 13,6mm |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Porinis gaminio numeris | TC1129 |
| Plotis [mm] | 32mm |
| Aukštis [mm] | 24mm |
| Ilgis [mm] | 115mm |
| Prekės kodas | TC1128 |
| Gamintojų leidimas | DELPHI |
| Medžiaga | Plienas |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Skersmuo 1 [mm] | 13,6mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 13,6mm |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Porinis gaminio numeris | TC1129 |
| Plotis [mm] | 32mm |
| Aukštis [mm] | 24mm |
| Ilgis [mm] | 115mm |