- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Oro filtras
Oro filtras
| Prekės kodas | 200LL06 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 200LL06 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Ilgis [mm] | 146mm |
| Ilgis 1 [mm] | 99mm |
| Plotis [mm] | 89mm |
| 1 plotis [mm] | 42mm |
| Aukštis [mm] | 498mm |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| OE numeriui | PHE 000040 |
| Prekės kodas | 200LL06 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Ilgis [mm] | 146mm |
| Ilgis 1 [mm] | 99mm |
| Plotis [mm] | 89mm |
| 1 plotis [mm] | 42mm |
| Aukštis [mm] | 498mm |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| OE numeriui | PHE 000040 |