- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Oro filtras
Oro filtras
| Prekės kodas | 20-03-337 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 20-03-337 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Ilgis [mm] | 274mm |
| Plotis [mm] | 187mm |
| Aukštis [mm] | 53mm |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| OE numeriui | LF5013Z409A |
| Prekės kodas | 20-03-337 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Ilgis [mm] | 274mm |
| Plotis [mm] | 187mm |
| Aukštis [mm] | 53mm |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| OE numeriui | LF5013Z409A |