- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 05P280 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 05P280 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Storis [mm] | 19,2mm |
| Plotis [mm] | 109,8mm |
| Aukštis [mm] | 59,5mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Stabdžių sistema | TRW |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 05P280 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Storis [mm] | 19,2mm |
| Plotis [mm] | 109,8mm |
| Aukštis [mm] | 59,5mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Stabdžių sistema | TRW |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |