- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 1363702710 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 1363702710 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Stabdžių sistema | Teves |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Plotis [mm] | 122mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Aukštis 1 [mm] | 56mm |
| Aukštis 2 [mm] | 61,9mm |
| Storis [mm] | 16,1mm |
| Prekės kodas | 1363702710 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Stabdžių sistema | Teves |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Plotis [mm] | 122mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Aukštis 1 [mm] | 56mm |
| Aukštis 2 [mm] | 61,9mm |
| Storis [mm] | 16,1mm |