- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Vidinė skersinė vairo trauklė
Vidinė skersinė vairo trauklė
| Prekės kodas | TA1661 |
| Gamintojų leidimas | DELPHI |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TA1661 |
| Gamintojų leidimas | DELPHI |
| Sriegio matas 2 | M15x1.5 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Ilgis [mm] | 256mm |
| Plotis [mm] | 36mm |
| Aukštis [mm] | 36mm |
| Ašies jungties ilgis [mm] | 240mm |
| Prekės kodas | TA1661 |
| Gamintojų leidimas | DELPHI |
| Sriegio matas 2 | M15x1.5 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Ilgis [mm] | 256mm |
| Plotis [mm] | 36mm |
| Aukštis [mm] | 36mm |
| Ašies jungties ilgis [mm] | 240mm |