- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 01022 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 01022 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė / Vidinis |
| Ilgis [mm] | 57mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Prekės kodas | 01022 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė / Vidinis |
| Ilgis [mm] | 57mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Medžiaga | Aliuminis |