- Prekių katalogas
- Variklio montavimas
- Variklio montavimas
Variklio montavimas
| Prekės kodas | 70936974 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Variklio montavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 70936974 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Plotis [mm] | 146mm |
| Storis [mm] | 123mm |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Atstumas tarp skylių [mm] | 154mm |
| Prekės kodas | 70936974 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Plotis [mm] | 146mm |
| Storis [mm] | 123mm |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Atstumas tarp skylių [mm] | 154mm |