- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Atraminis buferis, pakaba
Atraminis buferis, pakaba
| Prekės kodas | 62936852 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 62936852 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Plotis [mm] | 90mm |
| Storis [mm] | 130mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10 x 1,25 |
| Medžiaga | PUR |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | 62936852 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Plotis [mm] | 90mm |
| Storis [mm] | 130mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10 x 1,25 |
| Medžiaga | PUR |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |