- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių apkaba
Stabdžių apkaba
| Prekės kodas | 3361900280 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 3361900280 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Stabdžių disko tipas | Ventiliuojama |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 24mm |
| Stabdžių disko skersmeniui [mm] | 280mm |
| Gamintojo apribojimas | BREMBO |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (2 stūmokliai) |
| Stabdžių apkabos tipas | Slankioji apkaba |
| Stabdžių apkabos stūmoklio skersmuo 1 [mm] | 44mm |
| Stabdžių apkabos stūmoklio skersmuo 2 [mm] | 48mm |
| Prekės kodas | 3361900280 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Stabdžių disko tipas | Ventiliuojama |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 24mm |
| Stabdžių disko skersmeniui [mm] | 280mm |
| Gamintojo apribojimas | BREMBO |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (2 stūmokliai) |
| Stabdžių apkabos tipas | Slankioji apkaba |
| Stabdžių apkabos stūmoklio skersmuo 1 [mm] | 44mm |
| Stabdžių apkabos stūmoklio skersmuo 2 [mm] | 48mm |