- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Vikšro valdymo svirtis
Vikšro valdymo svirtis
| Prekės kodas | G6-832 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | G6-832 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Kūgio dydis [mm] | 12,8mm |
| Medžiaga | Plieno lakštas |
| 1 plotis [mm] | 247mm |
| 2 plotis [mm] | 152mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su atrama/vairo traukle |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su atraminiu buferiu |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 10,2mm |
| Porinis gaminio numeris | G6-833 |
| Išorinis sriegis [mm] | M10 x 1,25 RHT Mmm |
| Prekės kodas | G6-832 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Kūgio dydis [mm] | 12,8mm |
| Medžiaga | Plieno lakštas |
| 1 plotis [mm] | 247mm |
| 2 plotis [mm] | 152mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su atrama/vairo traukle |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su atraminiu buferiu |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 10,2mm |
| Porinis gaminio numeris | G6-833 |
| Išorinis sriegis [mm] | M10 x 1,25 RHT Mmm |