- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | G1-1178 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | G1-1178 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Ilgis [mm] | 92mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Kūgio dydis [mm] | 12,6mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M16 x 1,50 RHT Fmm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10 x 1,50 RHT Mmm |
| Registracijos tipas | Patikrinta TÜV®/GS |
| Prekės kodas | G1-1178 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Ilgis [mm] | 92mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Kūgio dydis [mm] | 12,6mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M16 x 1,50 RHT Fmm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10 x 1,50 RHT Mmm |
| Registracijos tipas | Patikrinta TÜV®/GS |