- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | G1-849 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | G1-849 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Ilgis [mm] | 180mm |
| Kūgio dydis [mm] | 12,9mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M14 x 2,00 RHT Fmm |
| Sriegio matas 2 | M12X1.5 |
| Porinis gaminio numeris | G1-848 |
| Kūgio nuolydis | 1/6 |
| Registracijos tipas | Patikrinta TÜV®/GS |
| Prekės kodas | G1-849 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Ilgis [mm] | 180mm |
| Kūgio dydis [mm] | 12,9mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M14 x 2,00 RHT Fmm |
| Sriegio matas 2 | M12X1.5 |
| Porinis gaminio numeris | G1-848 |
| Kūgio nuolydis | 1/6 |
| Registracijos tipas | Patikrinta TÜV®/GS |