- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Oro filtras
Oro filtras
| Prekės kodas | 20-00-0001 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 20-00-0001 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Ilgis [mm] | 306mm |
| Plotis [mm] | 193mm |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Aukštis [mm] | 97mm |
| Porinis gaminio numeris | 20-00-0002 |
| OE numeriui | 642 094 20 04 |
| Prekės kodas | 20-00-0001 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Ilgis [mm] | 306mm |
| Plotis [mm] | 193mm |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Aukštis [mm] | 97mm |
| Porinis gaminio numeris | 20-00-0002 |
| OE numeriui | 642 094 20 04 |