- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių diskas
Stabdžių diskas
| Prekės kodas | 4363201100 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 4363201100 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 10mm |
| Paviršius | Padengta |
| Angų skaičius | 4 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu rato guoliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 270mm |
| Prekės kodas | 4363201100 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 10mm |
| Paviršius | Padengta |
| Angų skaičius | 4 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu rato guoliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 270mm |