- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Vidinė skersinė vairo trauklė
Vidinė skersinė vairo trauklė
| Prekės kodas | BMAX1843 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | BMAX1843 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Sriegio matas 1 | M18X1.5 |
| Sriegio matas 2 | M16X1 |
| Ilgis [mm] | 194,5mm |
| Skersmuo 1 [mm] | 17mm |
| Sriegio tipas | Su dešininiu sriegiu |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 31,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 5cm |
| Prekės kodas | BMAX1843 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Sriegio matas 1 | M18X1.5 |
| Sriegio matas 2 | M16X1 |
| Ilgis [mm] | 194,5mm |
| Skersmuo 1 [mm] | 17mm |
| Sriegio tipas | Su dešininiu sriegiu |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 31,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 5cm |