- Prekių katalogas
- Degalų tiekimo sistema
- Kuro filtras
Kuro filtras
| Prekės kodas | ADN12354 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Kategorija | Degalų tiekimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ADN12354 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Filtro tipas | Tiesioginis filtras |
| Filtro tipas | Su sujungimu vandens jutikliui |
| Filtro tipas | Su vandens išleidimo kaiščiu |
| Aukštis [mm] | 143mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 98mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Vamzdžio skersmuo [mm] | 12mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su vožtuvu |
| Prekės kodas | ADN12354 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Filtro tipas | Tiesioginis filtras |
| Filtro tipas | Su sujungimu vandens jutikliui |
| Filtro tipas | Su vandens išleidimo kaiščiu |
| Aukštis [mm] | 143mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 98mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Vamzdžio skersmuo [mm] | 12mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su vožtuvu |