- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 4841301210 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 4841301210 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Plotis [mm] | 39mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 38mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 69mm |
| Prekės kodas | 4841301210 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Plotis [mm] | 39mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 38mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 69mm |