- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Alkūninio veleno indėklų komplektas
Alkūninio veleno indėklų komplektas
| Prekės kodas | 021 HS 20297 025 |
| Gamintojų leidimas | MAHLE |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 021 HS 20297 025 |
| Gamintojų leidimas | MAHLE |
| Padidintas [mm] | 0,25mm |
| Komponento numeris | 021HL20296025 |
| Guolio laisvumui nuo [mm] | 0,043mm |
| Guolio laisvumui iki [mm] | 0,079mm |
| Korpuso skersmeniui nuo [mm] | 61,668mm |
| Korpuso skersmeniui iki [mm] | 61,681mm |
| Plotis [mm] | 20,74mm |
| Plotis iki [mm] | 20,99mm |
| Sienelės storiui nuo [mm] | 1,81mm |
| Sienelės storiui iki [mm] | 1,941mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 57,99mm |
| Veleno skersmeniui iki [mm] | 58mm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 14,46cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 2,86cm |
| Neto svoris [g] | 251g |
| Pakuotės ilgis [cm] | 7,5cm |
| Prekės kodas | 021 HS 20297 025 |
| Gamintojų leidimas | MAHLE |
| Padidintas [mm] | 0,25mm |
| Komponento numeris | 021HL20296025 |
| Guolio laisvumui nuo [mm] | 0,043mm |
| Guolio laisvumui iki [mm] | 0,079mm |
| Korpuso skersmeniui nuo [mm] | 61,668mm |
| Korpuso skersmeniui iki [mm] | 61,681mm |
| Plotis [mm] | 20,74mm |
| Plotis iki [mm] | 20,99mm |
| Sienelės storiui nuo [mm] | 1,81mm |
| Sienelės storiui iki [mm] | 1,941mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 57,99mm |
| Veleno skersmeniui iki [mm] | 58mm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 14,46cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 2,86cm |
| Neto svoris [g] | 251g |
| Pakuotės ilgis [cm] | 7,5cm |