- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
| Prekės kodas | 1142450600 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 1142450600 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo tipas | Antifrikcinis guolis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 68mm |
| Storis [mm] | 25mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 112mm |
| Prekės kodas | 1142450600 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo tipas | Antifrikcinis guolis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 68mm |
| Storis [mm] | 25mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 112mm |