- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
| Prekės kodas | 30 93 3390 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 30 93 3390 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Storis [mm] | 28,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 73mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 111mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 85mm |
| Medžiaga | Metalas |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Prekės kodas | 30 93 3390 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Storis [mm] | 28,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 73mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 111mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 85mm |
| Medžiaga | Metalas |
| Medžiaga | Plastmasė |