- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | ADJ138066 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ADJ138066 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Ilgis [mm] | 81mm |
| Plotis [mm] | 47mm |
| Storis [mm] | 81mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Prekės kodas | ADJ138066 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Ilgis [mm] | 81mm |
| Plotis [mm] | 47mm |
| Storis [mm] | 81mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |