- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Filtras, salono oras
Filtras, salono oras
| Prekės kodas | ADR162528 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ADR162528 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Filtro tipas | Aktyvios anglies filtras |
| Ilgis [mm] | 248mm |
| Plotis [mm] | 180mm |
| Aukštis [mm] | 30mm |
| Prekės kodas | ADR162528 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Filtro tipas | Aktyvios anglies filtras |
| Ilgis [mm] | 248mm |
| Plotis [mm] | 180mm |
| Aukštis [mm] | 30mm |