- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Oro filtras
Oro filtras
| Prekės kodas | ADB112232 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ADB112232 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Porinis gaminio numeris | ADB112231 |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Ilgis [mm] | 236mm |
| Plotis [mm] | 214mm |
| Aukštis [mm] | 38mm |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Prekės kodas | ADB112232 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Porinis gaminio numeris | ADB112231 |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Ilgis [mm] | 236mm |
| Plotis [mm] | 214mm |
| Aukštis [mm] | 38mm |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Kairė |