- Prekių katalogas
- Sankaba
- Sankabos komplektas
Sankabos komplektas
| Prekės kodas | ADF123012 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Kategorija | Sankaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ADF123012 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Plotis [mm] | 276mm |
| Aukštis [mm] | 50mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 236mm |
| Krumplių skaičius | 23 |
| Kelių dalių | Dvi dalys |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su sintetine alyva |
| OE numeriui | 5 091 042 |
| Prekės kodas | ADF123012 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Plotis [mm] | 276mm |
| Aukštis [mm] | 50mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 236mm |
| Krumplių skaičius | 23 |
| Kelių dalių | Dvi dalys |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su sintetine alyva |
| OE numeriui | 5 091 042 |