- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 931681 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 931681 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 18mm |
| Plotis [mm] | 19mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 62mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 68mm |
| 2 plotis [mm] | 18mm |
| 2 plotis [mm] | 19mm |
| Prekės kodas | 931681 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 18mm |
| Plotis [mm] | 19mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 62mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 68mm |
| 2 plotis [mm] | 18mm |
| 2 plotis [mm] | 19mm |