- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 501112 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 501112 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 61mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 31mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 120mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| 2 plotis [mm] | 42mm |
| Prekės kodas | 501112 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 61mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 31mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 120mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| 2 plotis [mm] | 42mm |