- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 982811 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 982811 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Plotis [mm] | 19,6mm |
| Ašis | Lankstusis velenas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45,2mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 73,4mm |
| 1 plotis [mm] | 21,5mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 82mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 50mm |
| Prekės kodas | 982811 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Plotis [mm] | 19,6mm |
| Ašis | Lankstusis velenas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45,2mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 73,4mm |
| 1 plotis [mm] | 21,5mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 82mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 50mm |