- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 190039810 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 190039810 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 47mm |
| Aukštis [mm] | 7mm |
| Susukimo tipas | Sukimas į dešinę |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Prekės kodas | 190039810 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 47mm |
| Aukštis [mm] | 7mm |
| Susukimo tipas | Sukimas į dešinę |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |