- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 10 93 7948 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10 93 7948 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Plotis [mm] | 50mm |
| Plotis [mm] | 62mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 50,2mm |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Prekės kodas | 10 93 7948 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Plotis [mm] | 50mm |
| Plotis [mm] | 62mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 50,2mm |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |