- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 10931329 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10931329 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Plotis [mm] | 12mm |
| Storis [mm] | 8mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 67mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su montavimo įvore |
| Montavimo vieta | Paskirstymo galas |
| OE numeriui | 023 997 84 47 |
| Prekės kodas | 10931329 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Plotis [mm] | 12mm |
| Storis [mm] | 8mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 67mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su montavimo įvore |
| Montavimo vieta | Paskirstymo galas |
| OE numeriui | 023 997 84 47 |